چند ساله انقلاب انقلابی انتخابات رهبر انقلاب

چند ساله: انقلاب انقلابی انتخابات رهبر انقلاب اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقبال پرسپولیسی‌ها از طرح تازه ای‌اف‌سی

کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا به صورت رسمی اعلام کرد در این فصل به صورت قطعی بازی در کشور ثالث وجود ندارد و تیم‌های عربستانی، اماراتی، قطری و ایرانی باید در کش

استقبال پرسپولیسی‌ها از طرح تازه ای‌اف‌سی

استقبال پرسپولیسی ها از طرح تازه ای اف سی

عبارات مهم : ایران

کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا به صورت رسمی اعلام کرد در این فصل به صورت قطعی بازی در کشور ثالث وجود ندارد و تیم های عربستانی، اماراتی، قطری و ایرانی باید در کشورهای خودشان، بازی های رو در رو را میزبانی کنند.

روزنامه خبرورزشی نوشت: پرسپولیسی ها ترجیح می دهند هرگز با عربستانی ها در مرحله گروهی، همگروه نشوند. البته این اتفاق ممکن است رخ بدهد لیکن در قسمت غرب آسیا، ۴ گروه داریم ولی از عربستان تنها ۲ کلوب مجوز حضور در لیگ قهرمانان این فصل را کسب کرده اند. با این حساب امکان دارد الاهلی و الهلال عربستان تنها تیم های باقی مانده در لیگ قهرمانان اصلاً در گروهی که پرسپولیسی ها حاضر هستند، قرار نگیرند.

استقبال پرسپولیسی‌ها از طرح تازه ای‌اف‌سی

پرسپولیسی ها دعا می کنند همین اتفاق رخ بدهد و هیچ تیم عربستانی را در گروه ارزش نبینند. این عنوان به خاطر حساسیت های شدید پیش آمده بین پرسپولیسی ها و عربستانی هاست. پرسپولیس در فصل قبل مجبور شد ۶ بازی برابر ۳ نماینده عربستان (۴ بازی برابر الهلال و ۲ بازی برابر الاهلی) در مراحل گروهی، یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان را خارج از کشور عزیزمان ایران و خارج از عربستان در کشورهای ثالث به خصوص عمان و امارات انجام بدهد. از این رو، کاملاً طبیعی است که سرخپوشان آرزو کنند دیگر با عربستانی ها همگروه نشوند.

از سوی دیگر بحث جالبی پیش آمده هست. مدیر فدراسیون فوتبال عربستان در نخستین تصویر العمل به رأی کمیته اجرایی لیگ قهرمانان مبنی بر جدایی فوتبال از سیاست و میزبانی کلوب ها در منزل خودشان، اعلام کرد هیچ تیمی از عربستان حاضر به بازی در قطر و کشور عزیزمان ایران نمی شود. در ادامه، قانون مبارزه با چنین حرف هایی نیز به میان آمد و از سوی AFC اعلام شد کلوب های غرب آسیا که نمی خواهند در منطقه خودشان بازی کنند، می توانند درخواست حضور در شرق آسیا را بدهند و بازی های خارج از منزل ارزش را در کشورهایی چون استرالیا، ژاپن، کره، تایلند و… برگزار کنند. اگر اقدام به عدم حضور در بازی کنند نیز به مدت ۳ فصل از حضور در لیگ قهرمانان محروم خواهند شد.

کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا به صورت رسمی اعلام کرد در این فصل به صورت قطعی بازی در کشور ثالث وجود ندارد و تیم‌های عربستانی، اماراتی، قطری و ایرانی باید در کش

این قانون، دست و پای عربستانی ها را بست. آن ها تصور می کردند با فشار آوردن به AFC می توانند مثل فصل گذشته از حضور تیم های ارزش در کشور عزیزمان ایران جلوگیری کنند ولی این بار لابی عربستانی ها به بن بست رسید. اگر به دنبال بازی در شرق آسیا باشند، باید ساعت ها پرواز جهت هر بازی در منزل حریف را به جان بخرند و اگر بازی نکنند، ۳ فصل محروم خواهند شد. البته این اتفاقی است که در هر ۳ حالت آن، پرسپولیس را خوشحال می کند ؛ حضور در تهران، محرومیت از ۳ فصل بازی ها و یا گزینش حضور در گروه های شرق آسیا!

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | عربستان | عربستانی | قهرمانان | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs