چند ساله انقلاب انقلابی انتخابات رهبر انقلاب

چند ساله: انقلاب انقلابی انتخابات رهبر انقلاب اخبار سیاسی و اجتماعی

لیبرمن به انتقام از حماس و جهاد اسلامی ترساندن کرد

در پی اقدام فلسطینی‌ها در به پرواز درآوردن بادبادک‌های کاغذی آتش گرفته شده است از نوار غزه، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که اسرائیل به این حملات ..

ادامه مطلب

افشای مکان احتمالی دیدار ترامپ و کیم جونگ اون

یک رسانه آمریکا به نقل از منابعی در دولت، مکان دیدار رئیس‌جمهوری این کشور و رهبر کره‌شمالی را فاش کرد.  افشای مکان احتمالی دیدار ترامپ و کیم جونگ اون..

ادامه مطلب

برخی کشورهای عربی بدون حمایت ما دوام نمی آورند / ترامپ

«دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی با «امانوئل مکرون» همتای فرانسوی اش گفت: بعضی کشورهای (عربی) بدون حمایت واشنگتن نمی توانند ..

ادامه مطلب

شپش دارد! / توهین ترامپ به بن سلمان

ترامپ به خوبی به شرایط بن سلمان واقف است و کاملا می داند که چگونه او همه تخم مرغهایش را در سبد وی قرار داده است و به همین علت به صورت عمدی از تحقیر او..

ادامه مطلب

4 کشته و 52 زخمی ، حملات خمپاره‏‌ای تروریست‎ها به جنوب دمشق

عناصر تروریستی داعش و جبهه النصره با خمپاره محله های«المیدان، الزاهرة، التضامن و القدم» و اطراف اردوگاه «الیرموک» را بمباران کردند که بر اثر آن چهار..

ادامه مطلب

سخنرانی«پوتین» نشانه نقض تعهدات مسکو در حوزه تسلیحات هسته ای است! / سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روسیه را به نقض تعهدات مندرج در پیمان «منع موشکهای هسته ای میانبُرد» و توسعه تسلیحات هسته ای بی ثبات کننده متهم ساخت. ..

ادامه مطلب

نشانه آمریکا از کم کردن کمک مالی به آنروا از بین بردن حق بازگشت است / حماس

یک مقام جنبش مقاومت اسلامی (حماس) راجع به تصمیم آمریکا جهت کم کردن کمک‌های اختصاصی به آژانس امدادرسانی و کاریابی جهت آوارگان فلسطینی (آنروا) هشدار دا..

ادامه مطلب

ترامپ تا سال 2021 به بشار اسد اجازه می‌دهد در قدرت بماند

روزنامه آمریکایی نیویورکر نوشت: در تصویر العمل به اعلام پیروزی ولادیمیر پوتین در سوریه، دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا اعلام کرد که تنها تا سال 2021 به بشار اس..

ادامه مطلب

استعفای اعضای کلیدی کمیسیون جنبش اجتماعی انگلیس در پی ناامیدی از ترزا می

در پی کناره‌گیری اعضای کلیدی کمیسیون جنبش اجتماعی انگلیس در اعتراض به فقدان پیشرفت در رسیدن به نشانه “بریتانیای منصف‌تر” چشم‌انداز نخست‌وزیر..

ادامه مطلب

خلبان اسیر معارضان ، سقوط جنگنده سوریه

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، خبرگزاری دولتی سوریه امروز-سه شنبه- خبر سرنگونی یک فروند جنگنده ارتش این کشور را تایید کرد. سقوط جنگنده س..

ادامه مطلب