چند ساله انقلاب انقلابی انتخابات رهبر انقلاب

چند ساله: انقلاب انقلابی انتخابات رهبر انقلاب اخبار سیاسی و اجتماعی

شکست غیر منتظره منچستر یونایتد در زمین نیوکاسل

به گزارش مهر، هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر انگلیس روز یکشنبه با برگزاری دیدار تیم های نیوکاسل و منچستر یونایتد ادامه یافت که در آخر نیوکاسل یک بر..

ادامه مطلب

وظیفه طارمی و الغرافه فردا مشخص می‌شود

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم الغرافه قطر، وسلی اسنایدر هافبک سابق رئال مادرید و کاپیتان سابق تیم ملی هلند را جذب کرده و مسئولان این کلوب قطری به دنبال یک مه..

ادامه مطلب

استقبال پرسپولیسی‌ها از طرح تازه ای‌اف‌سی

کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا به صورت رسمی اعلام کرد در این فصل به صورت قطعی بازی در کشور ثالث وجود ندارد و تیم‌های عربستانی، اماراتی، قطری و ایران..

ادامه مطلب

آخر من زوریان ! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.06.25

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.06.25 / آخر من زوریان ! ایران | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس صفحه نخست روزنامه..

ادامه مطلب

چند بازیکن استقلال بعد از بازی با العین قلیان می‌‌کشیدند / روشن

پیشکسوت کلوب استقلال گفت: منصوریان باید ریش و قیچی را دست بگیرد و آبروی خود را حفظ کند که کار مشکل هست، یا فوتبال را کنار بگذارد. روشن: چند با..

ادامه مطلب

ناهماهنگی برنامه‌ها باعث سردرگمی ما شد / انصاری

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید که مشخص نبودن وظیفه داربی آلمان باعث ایجاد ناهماهنگی در برنامه‌های تیم شده است است. ..

ادامه مطلب

با فتاحی صحبت کردم، دربی ۸۵ قطعا در آلمان برگزار می‌شود

اسپانسر بازی پرسپولیس و استقلال از توافق شرکت لیگ و برگزاری دربی ۸۵ در آلمان به صورت قطعی خبر داد.  با فتاحی صحبت کردم، دربی ۸۵ قطعا در..

ادامه مطلب

بخاطر یک مسئله خانوادگی دیر با استقلال قرارداد بستم / شجاعیان

هافبک میانی تازه استقلال می گوید به علت مسئله خانوادگی عقد قراردادش با آبی ها کمی طول کشیده است. شجاعیان: بخاطر یک مسئله خانوادگی دیر با استقل..

ادامه مطلب